sl1
sl2
36c9b6e0eea18f2c936f3e5bec0aaed2.jpg

sl1
sl2
36c9b6e0eea18f2c936f3e5bec0aaed2.jpg
GPS моніторинг транспортуКонтроль руху транспорту за допомогою систем супутникового GPS моніторингу. Складання та коригування маршрутів.
Контроль паливаКонтроль витрат палива під час руху транспортних засобів, а також в ємностях паливозаправників та на автозаправках.
ОбладнанняПродаж та встановлення обладнання для GPS моніторингу, датчиків витрат палива та контролю технологічних процесів на транспорті

GPS моніторинг

Всього лише декілька кроків віддаляють Вас від повного контролю над автопарком та реальної економії палива. Встановлення обладнання та впровадження системи моніторингу допоможе запобігти розкраданню палива та відхиленню від заданих маршрутів.
1Встанолення обладнання
2Налаштування системи
3Навчання персоналу
Ми робимо індивідуальну пропозицію для кожного клієнта під конкретні запити та автопарк

Наш блог

Наш блог

Наші клієнти

Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів
  • Grano 22 April - 2013
    Повний контроль на пересуванням зерновозів. За допомогою датчиків контролю сипучих матеріалів виключаємо розкрадання зерна і контролюємо реальні обсяги його збору.
  • WOG
    Використовуємо систему GPS моніторингу для контролю руху паливозаправників, а також необхідне обладнання для контролю палива в ємностях на автозаправних станціях.
  • Агро-Союз
    Значна економія палива і повний контроль над роботою сільськогосподарської техніки нашого підприємства. Навіть не уявляємо, як працювали до цього без системи GPS моніторингу